Contact

U kan ons bereiken via onderstaande mogelijkheden:


    ADRES: Anemoon Wilrijk

    Prins Bouwdewijnlaan 347, 2630 Wilrijk

    ADRES: Anemoon Kontich

    Koningin Astridlaan 104, 2550 Kontich

    Enkel voor algemene vragen: 0485-730190

    Enkel op maandag en woensdag tussen 10 en 12 uur en 13 en 15 uur)

                     

    VOOR NIEUWE AANMELDING OF AFSPRAAK PLANNEN BIJ EEN COLLEGA:

    - Voor nieuwe aanmeldingen voor multidiciplinair onderzoek of 

    een afspraak bij onze kinder- en jeugdpsychiater kunnen jullie terecht via haar online- agena (zie beneden).



                      - Voor aanmeldingen bij de andere teamleden mogen jullie rechtstreeks contact opnemen

                      (zie hun gegevens hieronder) of onderstaande contactformulier invullen. 

    Contactgegevens teamleden Kontich:


    Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater, EMDR Practitioner Europe & psychotherapeut

     




    Dieter Pluym, kinesist & osteopaat

     dieter.pluym@groepspraktijkanemoon.be, 0498/75.68.63


    Ellie Ugbebor, Klinisch psycholoog i.o., psychologisch consulente

     ellie.ugbebor@groepspraktijkanemoon.be, 0478/04.64.66


    Irem Nur Yildiz, Psychologisch consulente

     irem-nur.yildiz@groepspraktijkanemoon.be, 0485/93.59.74


    Isabelle Theunissen, Erkend bemiddelaar in familiezaken, Licentiaat rechten en notariaat, SAM coach, vernieuwend coaching, specialisatie eetstornissen

     isabelle.theunissen@groepspraktijkanemoon.be, 0479/66.01.96


    Karen Haast, klinisch psycholoog, Experiëntiële en CGT i.o.

             karen.haast@groepspraktijkanemoon.be, 0483/53.00.86


    Katleen Timmermans, Assistent in de psychologie, Specialisatie autisme spectrumstoornis, life coach, Stress- en Burn-out coach, Leerkracht Typ10

    katleen.timmermans@groepspraktijkanemoon.be, 0471/64.77.01 


    Marleen De groote, orthopedagoog & auticoach

             marleen.degroote@groepspraktijkanemoon.be, 0499/40.68.60


    Nancy Neeters, erkend bemiddelaar familiezaken en sociale zaken

             nancy.neeters@groepspraktijkanemoon.be, 0468 49 81 99


    Natalie Hendrickx, loopbaancoach, outplacementcoach

    natalie.hendrickx@groepspraktijkanemoon.be, 0474 48 19 06


    Sara Kosar, logopedist

             sara.kosar@groepspraktijkanemoon.be, 0476/69.07.55


    Semra Nur Tasdemir, klinisch psycholoog

             semra-nur.tasdemir@groepspraktijkanemoon.be, 0485655784


    Thaisa Kets, Rouw en verliescounselor & Integratief psychotherapeut i.o.

              thaisa.kets@groepspraktijkanemoon.be, 0495/20.62.09


    Valentijn Vanhove, Psychologisch consulent, studiecoach, auticoach, HSP coach,

    valentijn.vanhove@groepspraktijkanemoon.be, 0474/ 29 16 35



    Onderstaande collega's zijn werkzaam tot eind december:

    Arnout Mampaey, klinisch psycholoog, studiecoach arnout.mampaey@groepspraktijkanemoon.be, 0497 439 834

    Anne Marie Schaltin, klinisch psycholoog, Experiëntiële en CGT i.o.

    anne-marie.schaltin@groepspraktijkanemoon.be, 0488/93.70.36

    Monika Cverle, kinder- en jongerencoach, studiecoach         monika.cverle@groepspraktijkanemoon.be, 0470/866 433

    Shana Michiels, klinisch orthopedagoog

     shana.michiels@groepspraktijkanemoon.be, 0491/11 47 24




    Contactgegevens teamleden Wilrijk


    Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater, EMDR Practitioner Europe & psychotherapeut

          




    Annick Boen, Klinisch psycholoog

     annick.boen@groepspraktijkanemoon.be, 0497/40 07 52


    Dieter Pluym, kinesist & osteopaat

     dieter.pluym@groepspraktijkanemoon.be, 0498/75.68.63


    Ellie Ugbebor, klinisch pyscholoog i.o., psychologisch consulente
    ellie.ugbebor@groepspraktijkanemoon.be, 0478 04.64.66


    Irem Nur Yildiz, Psychologisch consulente

     irem-nur.yildiz@groepspraktijkanemoon.be, 0485/93.59.74


    Isabelle Theunissen, Erkend bemiddelaar in familiezaken, Licentiaat rechten en notariaat, SAM coach, vernieuwend coaching, specialisatie eetstornissen

     isabelle.theunissen@groepspraktijkanemoon.be, 0479/66.01.96


    Jessica Ackein, spelcounseling

    jessica.ackein@groepspraktijkanemoon.be 

    0498.14.04.18


    Lamiya Serbest, klinisch psycholoog

    lamiya.serbest@groepspraktijkanemoon.be 


    Natalie Hendrickx, loopbaancoach, outplacementcoach

    natalie.hendrickx@groepspraktijkanemoon.be, 0474.48.19.06


    Philip Wuyts, life coach

    philip.wuyts@groepspraktijkanemoon.be, 0476.64.40.36


    Tanja Janssens, psychotherapeut Interactionele vormgeving i.o., Perinataal counselor, Loopbaancoach

    tanja.janssens@groepspraktijkanemoon.be, 0488.13.39.95



    Contactformulier:

     
     
     
    Brasschaat (tot eind december 2020)
    Kontich
    Wilrijk (vanaf januari 2021)
     
     
    Multidisciplinair diagnostisch onderzoek (Intakegesprek bij kinder- en jeugspychiater) Enkel mogelijk na verwijsbrief van uw behandelende arts
    Kinder- en jeugspychiater: Enkel mogelijk na verwijsbrief van uw behandelende arts
    Psycholoog/ psychotherapeut/ orthopedagoog/spelcounseling
    Coach (studiecoach, auticoach, loopbaancoach, stress- en burn-outcoach personal coach,...)
    logopedist
    Kinesist, osteopaat
    Bemiddelaar
     
     
    Ik ga akkoord dat Anemoon groepspraktijk mijn persoonlijke gegevens verwerkt volgens de wettelijke verplichtingen.
    Graag wens ik meer uitleg over GDPR.
     
    Ja
    Neen, niet nodig
     
     


    GPDR privacybescherming:


    Zie voor verdere informatie bij 



    Afspraak annuleren:

    Gelieve ons minstens 48 u op voorhand te verwittigen indien u niet aanwezig kan zijn op uw afspraak. Wenst u uw afspraak te verzetten gelieve dan op voorhand telefonisch of per e-mail contact op te nemen met uw eigen therapeut.


    U vindt de gegevens van uw therapeut hierboven.


    Graag niet onze algemeen telefoon nummer gebruiken hiervoor. Bij het niet respecteren van gemaakte afspraken zal de sessie volledig aangerekend worden. Bij ziekte vragen we een doktersbewijs.