Contact

U kan ons bereiken via onderstaande mogelijkheden:


    ADRES: Anemoon Wilrijk

    Prins Bouwdewijnlaan 347, 2630 Wilrijk

    ADRES: Anemoon Kontich

    Koningin Astridlaan 104, 2550 Kontich

    AANMELDINGEN VOOR MULTIDISCIPLINAIR ONDERZOEK:

    - Alle intakegesprekken (eerste gesprekken) voor multidiciplinair onderzoeken gaat door bij onze kinder- & jeugdpyschiater. U kan zelf een afspraak plannen via haar online agenda.



    E-MAIL: Enkel voor algemene vragen: info@groepspraktijkanemoon.be

    Graag geen mail sturen voor afspraken te plannen.

    U kan zelf een afspraak plannen bij een van onze collega's. Indien u niet goed weet door welke collega u best kan geholpen worden, dan kan u onze aanmeldingsformulier hieronder invullen. 


    Enkel voor algemene vragen: 0485-730190

    Bereikbaar op maandag en donderdag tussen 10 en 12 uur en 13 en 15 uur)

                     

    VOOR NIEUWE AANMELDING VOOR BEGELEIDING BIJ EEN VAN ONZE COLLEGA'S:

    - Voor (nieuwe aanmelding) voor begleiding: Bel of mail naar onze collega's (zie hieronder hun gegevens).

    Contactgegevens teamleden Kontich:


    Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater

     




    Alix-Anne Schreinemacher, kinesitherapeut, psychomptorisch therapeut

    alix-anne.schreinemacher@groepspraktijkanemoon.be, 0476/610716


    Gema Espin, psychoterapeut, creatievetherapeut

    gema.espin@groepspraktijkanemoon.be, 0760 574 030


    Griet Bellekens, Ergotherapeut, Master Opleidings-en Onderwijswetenschappen, docente Wobbelturnen

    griet.bellekens@groepspraktijkanemoon.be , 0473949025


    Hella Cornelis, Klinisch psycholoog, sport- en motivatiecoach i.o.

    hella.cornelis@groepspraktijkanemoon.be, 0456/338448


    Irem Nur Yildiz, Klinisch psycholoog i.o., psychologisch consulente

     irem-nur.yildiz@groepspraktijkanemoon.be, 0485/93.59.74


    Karen Haast, klinisch psycholoog, Experiëntiële en CGT i.o.

    karen.haast@groepspraktijkanemoon.be, 0483/53.00.86


    Katleen Timmermans, Assistent in de psychologie, Specialisatie autisme spectrumstoornis, life coach, Stress- en Burn-out coach, Leerkracht Typ10

    katleen.timmermans@groepspraktijkanemoon.be, 0471/64.77.01 


    Liesbeth Toorman, Autisme coach, bokstherapeute en life coach

    liesbeth.toorman@groepspraktijkanemoon.be, 0472/83.94.31


    Olivier De Keyser, life coach, kindercoach i.o. 

    olivier.dekeyser@groepspraktijkanemoon.be, O468 12 72 89           


    Sara Kosar, logopedist

    sara.kosar@groepspraktijkanemoon.be, 0476/69.07.55


    Sarah Reynders, klinisch psycholoog

    sarah.reynders@groepspraktijkanemoon.be, 0478383387


    Silvia De Coninck, Psychologisch consulente, stress & burn-out coach, Mindfulness & ACT therapeut (i.o)

    silvia.deconinck@groepspraktijkanemoon.be, 0475/38.66.56


    Valentijn Vanhove, Psychologisch consulent, studiecoach, auticoach, HSP coach (werkzaam tot eind juli 2021)


    Nathalie Nunez, Psychologe, Life en business coach, mindfulness trainster

    nathalie.nunez@groepspraktijkanemoon.be, 0499 46 12 24  (werkzaam tot eind juni 2021)


    Ingrid Iris Jongsma, psychoterapeutisch integratief counselor, relatie therapeut

    iris.jongsma@groepspraktijkanemoon.be, 0471373298 (werkzaam tot eind juli 2021)

    Contactgegevens teamleden Wilrijk


    Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater




    Ayse Kilinc, klinisch psycholoog

    ayse.kilinc@groepspraktijkanemoon.be, 0488/07.38.39


    Charlotte Verhesen, Kinder-en jongerenpsycholoog, Sportpsycholoog en EMDR-practioner

    charlotte.verhesen@groepspraktijkanemoon.be, 0471/29 51 12


    Dieter Pluym, kinesist & osteopaat

     dieter.pluym@groepspraktijkanemoon.be, 0498/75.68.63


    Ellie Ugbebor, klinisch pyscholoog i.o., psychologisch consulente
    ellie.ugbebor@groepspraktijkanemoon.be, 0478 04.64.66


    Fadime Benli, diëtiste

    fadime.benli@groepspraktijkanemoon.be, 0474/684.709


    Hella Cornelis, Klinisch psycholoog, sport- en motivatiecoach i.o.

    hella.cornelis@groepspraktijkanemoon.be, 0456/338448


    Irem Nur Yildiz, Klinisch psycholoog i.o., Psychologisch consulente

     irem-nur.yildiz@groepspraktijkanemoon.be, 0485/93.59.74


    Jenny Goossens, Auticoach en kindercoach 

    jenny.goossens@groepspraktijkanemoon.be


    Jessica Ackein, spelcounselor

    jessica.ackein@groepspraktijkanemoon.be, 0498.14.04.18


    Lamiya Serbest, klinisch psycholoog

    lamiya.serbest@groepspraktijkanemoon.be, 0484/87.81.86

     

    Magali Castille, psychologisch consulente, systeem counselor

    magali.castille@groepspraktijkanemoon.be, 0473/78.66.25


    Philip Wuyts, life coach

    philip.wuyts@groepspraktijkanemoon.be, 0476.64.40.36


    Semra Nur Tasdemir, klinisch psycholoog

    semra-nur.tasdemir@groepspraktijkanemoon.be, 0485655784


    Tanja Janssens, psychotherapeut Interactionele vormgeving i.o., Perinataal counselor, Loopbaancoach

    tanja.janssens@groepspraktijkanemoon.be, 0488.13.39.95


    Annick Boen, Klinisch psycholoog (werkzaam tot eind juni 2021)

     annick.boen@groepspraktijkanemoon.be, 0497/40.07.52


    Caline Van Heck, Pediatrisch kinesitherapeut (werkzaam tot eind juni 2021)

    carline.vanheck@groepspraktijkanemoon.be, 0467/04.73.35


    Hava Kaya, life coach voor vrouwen (werkzaam tot eind juni 2021)

    hava.kaya@groepspraktijkanemoon.be, 0497/14 43 84 


    Isabelle Theunissen, Erkend bemiddelaar in familiezaken, Licentiaat rechten en notariaat, SAM coach, vernieuwend coaching (werkzaam tot eind juni 2021)

     isabelle.theunissen@groepspraktijkanemoon.be, 0479/66.01.96



    Contactformulier:

     
     
     
     
    Multidisciplinair diagnostisch onderzoek (Intakegesprek bij kinder- en jeugspychiater) Enkel mogelijk na verwijsbrief van uw behandelende arts
    Kinder- en jeugspychiater: Enkel mogelijk na verwijsbrief van uw behandelende arts
    Psycholoog/ psychotherapeut/ orthopedagoog/spelcounseling
    Coach (studiecoach, auticoach, loopbaancoach, stress- en burn-outcoach personal coach,...)
    logopedist
    Kinesist, osteopaat, ergotherapeut
    Bemiddelaar
    Diëtist
     
    Kontich
    Wilrijk
     
     
    Ik ga akkoord dat Anemoon groepspraktijk mijn persoonlijke gegevens verwerkt volgens de wettelijke verplichtingen.
    Graag wens ik meer uitleg over GDPR.
     
    Ja
    Neen, niet nodig
     
     


    GPDR privacybescherming:


    Zie voor verdere informatie bij 



    Afspraak annuleren:

    Gelieve ons minstens 48 u op voorhand te verwittigen indien u niet aanwezig kan zijn op uw afspraak. Wenst u uw afspraak te verzetten gelieve dan op voorhand telefonisch of per e-mail contact op te nemen met uw eigen therapeut.


    U vindt de gegevens van uw therapeut hierboven.


    Graag niet onze algemeen telefoon nummer gebruiken hiervoor. Bij het niet respecteren van gemaakte afspraken zal de sessie volledig aangerekend worden. Bij ziekte vragen we een doktersbewijs.