Afspraken

U kan ons bereiken via onderstaande mogelijkheden:



1- Afspraak plannen:


  • Via online agenda klik hier:  Is enkel mogelijk voor een 1. gesprek voor multidisciplinair onderzoek of een kinderpsychiatrische evaluatie bij dr.S.Koc Erdon.

    Een intakegesprek voor minderjarigen bij onze kinder- en jeugdpsychiater is enkel mogelijk na doorverwijzing van uw behandelende arts (zoals huisarts, kinderarts,...). U brengt dan een verwijwsbrief mee die gericht is naar onze kinderpsychiater. 

    Voor meer informatie over een intakegesprek of om een voorbeeld verwijsbrief  te downloaden klik hier.


    2- Aanmeldingen of vragen via e-mail

    • info-kontich@groepspraktijkanemoon.be
    • info-brasschaat@groepspraktijkanemoon.be


    3- Algemeen vragen via onze algemeen telefoon: 0485 73.01.90 * ( enkel mogelijk op maandag en woendag tussen 10-12 uur en 13-15 uur.)

    *Via telefoon wordt er enkel bij onze kinder- en jeugdpsychiater een afspraak gepland.

    Graag uw eigen therapeut contacteren als u uw geplande afspraak wenst te annuleren/verplaasten of een vraag wilt stellen aan uw therapeu



    Contactgegevens teamleden Kontich:


    • Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater, EMDR Practitioner Europe & psychotherapeut

    dr.sema.kocerdon@groepspraktijkanemoon.be, 0485/73.01.90 of 0484/51.60.78 

    online agenda:

    https://nl.doctena.be/dokter/Dr_Sema_Koc_Erdon-617407#13193


    • Anne Marie Schaltin, klinisch psycholoog, Experiëntiële en CGT i.o.

    anne-marie.schaltin@groepspraktijkanemoon.be, 0488/93.70.36


    • Karen Haast, klinisch psycholoog, Experiëntiële en CGT i.o.

    karen.haast@groepspraktijkanemoon.be, 0483/53.00.86


    • Nathalie Fierens, klinisch psycholoog

    nathalie.fierens@groepspraktijkanemoon.be, 0497/08.63.62


    • Semra Nur Tasdemir, klinisch psycholoog

    semra-nur.tasdemir@groepspraktijkanemoon.be, 0485655784


    • Marleen De groote, orthopedagoog & auticoach

    marleen.degroote@groepspraktijkanemoon.be, 0499/40.68.60


    • Shana Michiels, klinisch orthopedagoog

    Shana.michiels@groepspraktijkanemoon.be, 0491/11 47 24


    • Thaisa Kets, Rouw en verliescounselor & Integratief psychotherapeut i.o.

    thaisa.kets@groepspraktijkanemoon.be, 0495/20.62.09


    • Eva Rita Boon, logopedist & auticoach

    eva-rita.boon@groepspraktijkanemoon.be, 0473/71.30.91


    • Sara Kosar, logopedist

    sara.kosar@groepspraktijkanemoon.be, 0476/69.07.55


    • Masite Kosar, logopedist

    masite.kosar@groepspraktijkanemoon.be, 0488/81.27.49


    • Annemie Peeters, stress- en burn-outcoach, personal coach, loopbaancoach

    annemie.peeters@groepspraktijkanemoon.be, 0495/43.47.15






    Contactformulier:



    Contactgegevens teamleden Brasschaat:


    • Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater, EMDR Practitioner Europe & psychotherapeut

    dr.sema.kocerdon@groepspraktijkanemoon.be, 0485/73.01.90 of 0484/51.60.78 

    online agenda:

    https://nl.doctena.be/dokter/Dr_Sema_Koc_Erdon-617407#13193



    • Steven Utsi, psycholoog, studiecoach

    steven.utsi@groepspraktijkanemoon.be

    0484 67 30 97


    • Nathalie Fierens, klinisch psycholoog

    nathalie.fierens@groepspraktijkanemoon.be, 0497/08.63.62


      • Myriam Wens, klinisch psycholoog

      myriam.wens@groepspraktijkanemoon.be, 0492/85.93.34


      • Stefanie Soffers, klinisch psycholoog & logopedist

      stefanie.soffers@groepspraktijkanemoon.be0479/64.03.42


      • Marleen De groote, orthopedagoog & auticoach

      marleen.degroote@groepspraktijkanemoon.be, 0499/40.68.60



       
       
       
      Kontich
      Brasschaat
       
      Multidisciplinair diagnostisch onderzoek (Intakegesprek bij kinder- en jeugspychiater) Enkel mogelijk na verwijsbrief van uw behandelende arts
      Medicatieopvolging bij Dr.Sema Koc Erdon: Enkel mogelijk voor haar eigen patiënten
       
       
       
       
       
       
       
       
      Ik ga akkoord dat Anemoon groepspraktijk mijn persoonlijke gegevens verwerkt volgens de wettelijke verplichtingen.
      Graag wens ik meer uitleg over GDPR.
       
      Ik schrijf me in op de nieuwsbrief
       
       


      Groepspraktijk Anemoon Kontich                                                                                                 Groepspraktijk Anemoon Brasschaat

      Koningin Astridlaan 104,  2550 Kontich                                                                                            Bredabaan 566, 2930 Brasschaat

      info-kontich@groepspraktijkanemoon.be                                                                                             info-brasschaat@groepspraktijkanemoon.be